Category Archives: ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ‘ΑΣΠΑΛΑΘΟΥ’ 2018-2019

ΝΟΕΜΒΡΙΟΣ

3η Αγωνιστική: ΑΣΠΑΛΑΘΟΣ- ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΑΛΕΜΕ  11-11-18           10:45    Γηπεδ: Αγ. Αποστόλων

4η Αγωνιστική: ΝΕΟΙ ΧΑΝΙΩΝ – ΑΣΠΑΛΑΘΟΣ                  17-11-18           18:00   Γηπεδ: Μοναχή ελιά

5η Αγωνιστική: ΑΣΠΑΛΑΘΟΣ- ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΙΝΙΑ          24-11-18           15:00      Γηπεδ: Αγ. Αποστόλων

 

ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΣ

6η Αγωνιστική: ΚΑΛΤΣΕΤΟ – ΑΣΠΑΛΑΘΟΣ                             1-12-18           18:30      Γηπεδ: Μοναχή ελιά

7η Αγωνιστική: ΚΟΥΜΠΕΣ – ΑΣΠΑΛΑΘΟΣ                                9-12-18          10:45      Γηπεδ: Νεροκουρου

8η Αγωνιστική: ΑΣΠΑΛΑΘΟΣ – ΝΕΟΣ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ           16-12-18         15:00      Γηπεδ: Αγ. Αποστόλων

9η Αγωνιστική:                 ΡΕΠΟ

 

ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΣ

10η Αγωνιστική: ΑΣΠΑΛΑΘΟΣ – ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ        12-1-19        15:00      Γηπεδ: Αγ. Αποστόλων

11η Αγωνιστική: ΤΑΛΩΣ ΣΥΡΙΛΙΟΥ – ΑΣΠΑΛΑΘΟΣ               19-1-19        15:00      Γηπεδ: Ταυρωνίτη

ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΣ

12η Αγωνιστική: ΑΣΠΑΛΑΘΟΣ – ΣΦΑΚΙΑ                                     3-2-19          15:00 Γηπεδ: Αγ. Αποστόλων

13η Αγωνιστική: ΙΩΝΙΑ 2000 – ΑΣΠΑΛΑΘΟΣ                           9-2-19          15:00 Γηπεδ: Μοναχή ελιά

14η Αγωνιστική: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΑΛΕΜΕ – ΑΣΠΑΛΑΘΟΣ  17-2-2019     10:45  Γηπεδ: Ταυρωνίτη

15η Αγωνιστική: ΑΣΠΑΛΑΘΟΣ – ΝΕΟΙ ΧΑΝΙΩΝ                       24-2-2019   10:45 Γηπεδ: Αγ. Αποστόλων

ΜΑΡΤΙΟΣ

16η Αγωνιστική:ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΙΝΙΑ – ΑΣΠΑΛΑΘΟΣ                3-3-2019   10:45 Γηπεδ: Καθιανών

17η Αγωνιστική: ΑΣΠΑΛΑΘΟΣ – ΚΑΛΤΣΕΤΟ                               13-3-2019   15:30 Γηπεδ: Αγ. Αποστόλων

18η Αγωνιστική: ΑΣΠΑΛΑΘΟΣ – ΚΟΥΜΠΕΣ                               17-3-2019   10:45 Γηπεδ: Αγ. Αποστόλων

19η Αγωνιστική: ΝΕΟΣ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ – ΑΣΠΑΛΑΘΟΣ            23-3-2019   15:30 Γηπεδ: Καστελι

20η Αγωνιστική: ΡΕΠΟ

ΑΠΡΙΛΙΟΣ

21η Αγωνιστική: ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ – ΑΣΠΑΛΑΘΟΣ            6-4-2019   16:00 Γηπεδ: Μουρνιών

22η Αγωνιστική: ΑΣΠΑΛΑΘΟΣ – ΤΑΛΩΣ ΣΥΡΙΛΙΟΥ                 14-4-2019   16:00 Γηπεδ: Αγ. Αποστόλων